Najnovší článok v novinách o projekte ONPASSIVE, ktorý urobí vo svete revolúciu. Buďte jeho súčasťou!!!

odkaz na originál článok (klikni na text) 

Preklad článku na tejto stránke celkom dole.

Napíšte mi, čo Vás na projekte zaujalo a s čím máte problém.

POZOR! POZOR! POZOR!

Najlepšia ponuka, aká tu kedy bola! Je nás už vyše 500000!! Ideme rýchlosťou vyšše 3000 nových registrácií denne!!!  

  • Chcete byť súčasťou firmy, ktorá spúšťa revolúciu v online podnikaní?
  • Chcete mať podiel na zisku z firemných produktov, ktoré používa každý?
  • Chcete byť súčasťou celosvetových kampaní, ktoré ti vytvoria tvoju sieť a ty budeš z toho finančne profitovať?
  • Chcete mať vybudovanú celosvetovú sieť bez toho, aby si musel osloviť čo i len jedného človeka?
  • Chcete byť súčasťou najlepšieho provízneho systému, aký tu kedy bol?

Jedinečná technologická firma, ktorá vstupuje na celosvetový trh s vlastnými patentovanými produktami, ktorých je vyše 50. Ide o produkty, bez ktorých sa v dnešnej dobe nezaobíde žiadna firma, ale ani bežný človek. Produkty poháňané umelou inteligenciou a za výhodnú cenu. Môžete sa stať súčasťou tejto firmy, ktorej cieľom nie je vyprodukovať čo najväčší zisk pre firmu, ale väčšinu zisku rozdeliť medzi svojich zakladateľov. Firma, ktorá sama bude predávať svoje produkty, robiť na ne reklamu, celosvetovo získavať zákazníkov, ktorých bude priradzovať do sietí svojich zakladateľov a tí budú dosahovať neobmedzené zisky.

A práve firma Onpassive je takouto celosvetovou firmou, ktorá už dnes má cez pol milióna zakladateľov, takmer tisíc stálych zamestnancov a vyše 50 jedinečných produktov založených na umelej inteligencii, s ktorými chce dobiť internet. A Vašou úlohou je pripojiť sa za 97 USD jednorázovo s možnosťou vrátenia platby, ak by ste o to požiadali. Nemusíte robiť nič, len sa pridať, ale ako zakladatelia budeme mať aj možnosť testovať jednotlivé produkty, osvojiť si ich, spoznať a prípadne aj ponúknuť svojim priateľom. Je to však len a len na Vás.

 

Zaujalo Vás to? Kontaktujte ma a pošlem ďalšie informácie.

BEZPLATNÁ REGISTRÁCIA:

Každý, kto sa teraz k nám pridá, bude určite zarábať a bude mať zabezpečený rastúci príjem. KAŽDÝ.

Chcete byť pri tom?

Už žiadne prechádzanie z jedného biznisu do druhého. Už žiadne rizikové investovanie, žiadny HYIP, už žiadny ponzi projekt. Ale podnikanie, ktoré bude pracovať pre Vás. Doteraz v online podnikaní uspeli 3% ľudí a 97% neuspelo. Toto nebude v našom podnikaní platiť! Tu uspeje každý na 100%, kto sa pridá v najbližšej dobe.

Naše podnikanie bude každému tvoriť sieť stálych zákazníkov a predajcov. Produkty budú garantovať úspech v akomkoľvek podnikaní. Tie produkty budú vysoko žiadané a bude ich obrovské množstvo. Je to akoby ste si zakúpili pokladňu v hypermarkete, kde je vždy veľmi veľa zákazníkov, ten hypermarket by za Vás platil pokladníčku, robil by za Vás reklamu v TV, rádiu, v tlači, posielal letáky. A zo všetkých zákazníkov, ktorí by prešli cez Vašu pokladňu, by ste mali zisky. Tí zákazníci by prechádzali cez Vašu pokladňu pravidelne každý mesiac. A niektorí z tých zákazníkov by odporúčali Vašu pokladňu aj iným ľuďom a rozširovali by Vám sieť zákazníkov. Dokonca, keby prešiel určitý počet zákazníkov tou Vašou pokladňou, tak by Vám hypermarket dal k dispozícií ďalšie 3 pokladne zdarma. A tam keby prešiel určitý počet zákazníkov, tak ďalšie 3 nové pokladne vďaka každej novej pokladni. Dokopy 9 nových. A tak ďalej.

A prečo to firma robí?

Prečítajte si článok v novinách, kde sa píše aj o tom.

Ak Vás to osloví, budem rád, keď sa zaregistrujete bezplatne cez  link vyššie.

Viem, nie každý je vizionár. Nie každý môže využiť to, že sa dostane v správny čas na správne miesto.

PREDSTAVTE SI...

Predstavte si, že by ste investovali do GOOGLE 100 dolárov v dobe, kedy napríklad jeden profesor s menom David Cheriton investoval 100 tisíc dolárov. Teraz má 6 miliárd dolárov jeho podiel vo firme. A Vy by ste tak teda mali 6 miliónov dolárov. Počas celej doby ten pán profesor samozrejme získava zárobky zo zisku spoločnosti. A Vy takisto, keď sa pridáte do ONPASSIVE, budete môcť získavať zárobky zo zisku spoločnosti ONPASSIVE. Ako zakladateľ budete mať úspech, keď firma bude mať úspech. Firma Vám dokonca bude pridávať do Vašej siete zákazníkov z celého sveta. A Vy budete mať zisky z nákupov. Z ich pravidelných nákupov - teda pravidelné zisky. A ak si ešte teraz v krátkej dobe vytvoríte team zakladateľov, tak budete zarábať viac skôr. Keďže nebudete len Vy získavať tých zákazníkov, ale aj ľudia, ktorých privediete. Nemusíte však, nie je to povinné. K zárobkom sa dostanete skôr či neskôr, či chcete, alebo nechcete. Je to istá cesta k úspechu a finančnej slobode.

NIEKTORÍ HOVORIA, ŽE JE KRÍZA A NIE JE VHODNÉ TERAZ ROZBIEHAŤ PODNIKANIE A INVESTOVAŤ...

Práveže v tejto dobe treba do niečoho takého ísť, lebo kríza bude ešte horšia a ľudia potrebujú podnikanie, ktoré práve pomáha počas krízy k tomu, aby mali príjem. Lebo budú vyhadzovaní zo zamestnania, budú krachovať ich firmy a podobne. Vo svete počet zakladateľov ONPASSIVE rastie, práve aj z tohto dôvodu, pretože budúcnosť v zamestnaní a malom podnikaní je neistá. Toto podnikanie práve bude rozkvitať aj počas krízy, pretože bude k tomu určené, aby POMÁHALO ľuďom zarábať a aby pomáhalo podnikateľom a firmám uspieť v akejkoľvek dobe.

NIEKTORÍ RADŠEJ ČAKAJÚ, KÝM SA TO SPUSTÍ...

Opýtam sa Vás ohľadne zárobkov. Čo by bolo lepšie? Nakúpiť akcie silnej firmy pred jej spustením, alebo vtedy, keď budú mať tie akcie už vysokú hodnotu? Prinesú viac akcie, ktoré zakúpite za pár centov a ich hodnota narastie na stovky, tisícky dolárov? Alebo akcie, ktoré už majú hodnotu niekoľkých stoviek, alebo tisícok dolárov?

Prečo nastupovať do vlaku počas jeho rozbiehania zo stanice, keď je už preplnený a nemáte si ani kam sadnúť? Prečo nie v čase, keď sú tie najlepšie miestenky a stojí na stanici?

Pred 12 rokmi zaplatil programátor za dve veľké pizze 10.000 BTC. Vtedy mali hodnotu približne 30 dolárov a teraz 330 miliónov dolárov.

V roku 1976 Steve Jobs, Steve Wozniak a Ron Wayne založili Apple Corporation. Dva týždne po založení spoločnosti Ron Wayne začal pochybovať o jej úspešnosti a predal svojich 10% akcií za 800 USD. Teraz tieto akcie majú hodnotu viac ako 50 miliárd USD

NIEKTORÍ VRAVIA, ŽE TO JE RIZIKO...

Čo je väčší risk? Investovať niekde 100 dolárov a mať možnosť prísť k pasívnemu príjmu v legálnej a už pred spustením naozaj veľkej spoločnosti? Alebo neinvestovať vôbec nič do projektu, ktorého možnosť sa im ponúkla a neskôr zistiť, že mohli mať zo 100 dolárovej investície pasívny príjem v hodnote tisícok dolárov mesačne.

Čo viac zabolí? Strata 100 dolárov, alebo strata pasívneho príjmu?

Ako sa budete pozerať na ľudí, ktorí sa zapojili, keď oni ten pasívny príjem dosiahnu? Budú finančne nezávislí a Vy budete vedieť, že aj Vy ste mohli byť spolu s nimi finančne slobodní?

MOŽNO SA PÝTATE, ŽE ČO AK TO NEDOSIAHNE ÚSPECH?

Firma má vlastnú 5 podlažnú budovu. Už teraz pred spustením dáva výplaty 800-1000 zamestnancom. Investuje všetok svoj čas do vývoja technológií, do vytvorenia produktov a systému umelej inteligencie. Aký blázon by robil niečo také, keby to nemalo mať úspech? A to pritom je pripravených vyše 500000 zakladateľov ako zákazníkov a ľudí, ktorí v prvé dni získajú sami niekoľko zákazníkov. Keby len v priemere 5-tich zákazníkov za mesiac. To je 2,5 milióna zákazníkov za mesiac len vďaka práci zakladateľov. A k tomu všetkému prídu masívne reklamné kampane ONPASSIVE spoločnosti, v TV, v tlači, v rádiu, na internete.. kdekoľvek vo svete.. testovali kedysi pred 2 rokmi svoje možnosti a získali za 4 dni milión vážnych záujemcov o podnikanie v hodnote stoviek dolárov mesačne. Dnes majú oveľa lepšie podmienky a možnosti.

Jednoducho neexistuje iná cesta ako úspech. Firma všetko dáva na úspech. Nič iné nemôže prísť.

Ešte je čas. Krátky čas, kedy sú zakladateľské pozície ešte otvorené.

Zaregistrujte sa bezplatne a zakúpte si zakladateľskú pozíciu len za 97 USD s doživotnou zárukou vrátenia platby bez udania dôvodu:

Verím, že vidíte silu tohto projektu a zabezpečíte tak finančnú slobodu sebe a celej svojej rodine. Radi Vás privítame medzi dnes už vyše pol milióna zakladateľmi z celého sveta.

Nezahadzujte niečo pred tým, než budete mať všetky dostupné informácie. Horšie, ako vstúpiť do neúspešného projektu je už len ľutovať nevyužitú príležitosť, ktorá sa naskytá možno raz za život. Keď bol ten správny čas, správne miesto, správny projekt, ale Vaše skúsenosti Vás nútia hľadať dôvody, prečo nie, namiesto zbierania informácií, prečo ÁNO. 

Tak ako? Oslovilo Vás to? Vidíte tu silu, ktorú projekt v sebe má? Chcete byť toho súčasťou? Ak áno, zaregistrujte sa ešte dnes a staňte sa zakladateľom. Následne sa stanete členom našej FB skupiny, kde je množstvo ďalších interných informácií. Ak ale váhate, napriek tomu sa zaregistrujte, je to bezplatne. Zabezpečíte si tak svoju pozíciu vo firemnej štruktúre, ak by ste si to neskôr rozmysleli.  Avšak pozícia zakladateľa je časovo obmedzená a môže sa kedykoľvek uzatvoriť.

Časť produktov, ktoré budú v ponuke a z predaja ktorých môžete mať aj Vy zisk.


PREKLAD ČLÁNKU: článok v novinách

ASH MUFAREH, ONPASSIVE A FORMOVÁNÍ POST-COVIDOVÉHO SVĚTA

Problémy spojené s chudobou a bohatstvím, zejména s jejich nerovnoměrným rozložením, zaměstnávají lidstvo po celé generace.Generují debaty, ekonomické analýzy a studie a přispívají k vytváření občanských sporů, revolucí a válek po celém světě. Dokonce ani tok rozvojové pomoci a rychlý růst charitativních organizací příliš nepomohl při odstraňování rozdílu v chudobě. Koronavirus jako by chtěl přidat sůl do zranění. Ekonomiky se prakticky zhroutily, mnoho podniků se zavřelo a miliony lidí přišlo o práci. Není to tak divné, že mnoho miliardářů znásobilo své miliardy.Několik studií souhlasí. Jason Ward z Rand Corporation a Rebecca Kilburn z The Lopsided Telework Revolution poznamenávají, že účinky COVID19 zhoršily nerovnoměrné trendy, které jsou již v pohybu, a dodávají, že ti, kteří jsou tak silně zasaženi, jsou většinou nezbytnými pracovníky v pracovních pozicích s nízkou mzdou, kde je práce z domova téměř nemožná. Marco Hafner a kol., Také z Rand Corporation, popisují vakcinační nacionalismus, který stojí celosvětovou ekonomiku HDP 1,2 bilionu dolarů ročně. A Chuck Collins z Institutu pro politická studia, který píše pro CNN Business, ukazuje "extrémní nerovnost bohatství", označuje ji za "již existující" a varuje, že pokud nebudeme "úmyslně jednat" ve prospěch zvrácení nerovnosti, pandemické oživení přeplní naše stávající nerovnosti v příjmech , bohatství a příležitosti.Takže když jsme zjistili, že COVID-19 prohlubuje rozdíly v chudobě a zhoršuje již tak špatnou situaci, znamená to, že někdo potřeboval udělat něco v souladu s tím, co Collins myslel úmyslným jednáním při zvrácení nerovnosti. A pak....Společnost ONPASSIVE se sídlem v USA, poskytovatel prediktivních a inteligentních služeb automatizace podnikání, která nedávno otevřela své ústředí v Indii v Hyderabadu, vytváří jednu holistickou a inkluzivní platformu řešení poháněnou umělou inteligencí, která splňuje digitální potřeby firem a podnikatelů, neziskových organizací, vlád, akademické obce a dalších segmentů.ZADEJTE ASH MUFAREH A ONPASSIVE
Za těchto okolností se mi nyní zdá stále více zřejmé, že když v polovině roku 2018 nebo tak nějak nějaký Ash Mufareh (IT a e-marketingový guru) ošetřoval obchodní myšlenku, která se proměnila v umělou inteligenci (AI) / informační technologii ( IT) s názvem ONPASSIVE, byl problém nerovnoměrného rozdělení bohatství klíčovou součástí jeho myšlení. Nebo, pokud tomu tak nebylo na samém začátku, tato součást se určitě dostala do schématu věcí jako organizační princip, zatímco struktury ONPASSIVE se postupně formovaly.Jinými slovy, pan Mufareh a ONPASSIVE se odvážně pustili do vytváření základů pro řešení tohoto záludného století trvajícího problému chudoby tím, že vtlačují lidstvo do obchodního plánování a struktur způsobem, který je inteligentně inovativní a morálně pozitivní.Vize ONPASSIVE je nepochybně masivní obchodní nápad, který zahrnuje desítky IT produktů a portfolií založených na AI. Její produkty a služby představují Totální internetové řešení; jednotné kontaktní místo, abych tak řekl. Nevyhnutelně vyvstává několik otázek, pokud je třeba porozumět Mufarehově vizi v ONPASSIVE. Je ONPASSIVE otevřený pro uchazeče s nejvyšší nabídkou? Jak rozděluje svůj zisk? Je generální ředitel nakloněn hromadění zisku v rámci závodu na čele seznamu světových miliardářů? Nebo se dívá na jiné vyšší lidské ideály? Může podnikat tak, jak to dělají jiné velké technologické společnosti, a očekávat jiné výsledky?Vize ONPASSIVE je očividně zakotvena v těchto otázkách. Mufareh držel ONPASSIVE daleko od milionářů z Wall Street a otevřel je obyčejným lidem z celého světa, z 212 území, států a zemí, poté jim nabídl zakládající pozice za pouhých 97 $. Nejvýrazněji z této vize vytvořil inovativní platební plán, který je neomezený ve své velkorysosti a zcela automatizovaný. Plán sdílí bohatství způsobem, který ve světě stále vytváří více milionářů. Je navržen tak, aby mluvil způsobem, který zaručuje těm, kteří mají méně štěstí, že finanční nezávislost je možná a dosažitelná a že podnikání, zejména velké, může mít skutečně lidskou tvář. A toto lidstvo je pozorovatelné v obsahu, kontextu a struktuře společnosti.

KDO MÁ SRDCE, MUŽ NEBO SPOLEČNOST?

Top lídři společnosti ONPASSIVE a další spolupracovníci často označují pana Mufareha za "muže se srdcem", kterého poznali a hned si ho zamilovali. Také označují Onpassive jako společnost se srdcem. Kdo má tedy srdce, muž, společnost nebo obojí? Zní to pohodlně, když předpokládáme, že srdce opustilo muže pro společnost. Je však také pravděpodobné, že muž sestavil podnikatelský nápad, který by vydělával peníze způsoby odlišnými od stávajících modelů. Snad jediný model, který se vynořil, byl ten, který dokázal dělat věci jinak pro různé výsledky s lidskou tváří. Za předpokladu, že tomu tak bylo, lze říci, že původní humánní myšlenka v tom, co se původně objevilo, mohla spustit Mufarehovu vlastní lidskost.Ať už vás vaše myšlení v tomto ohledu zavede kamkoli, důležité je, že i v tomto okamžiku před spuštěním ONPASSIVE je to humánní nepopiratelně patrné u člověka i ve společnosti. Srdce Mufareha i ONPASSIVE si navzájem osvětlují světlo lidstva, a tím se hnůj pěstuje a živí. Ve skutečnosti se společnost ONPASSIVE poměrně pevně utvrdila ve vizi, že je sdílení bohatství s velkou komunitou zakladatelů a prodejců po celém světě spravedlivým, nestranným a velkorysým způsobem mnohem lepším než příležitostná charita a rozdávání.

ZMĚNA PARADIGMATU

ONPASSIVE je v závěrečné fázi před spuštěním. Bude jeho přítomnost změnou paradigmatu? Může to významným způsobem ovlivnit způsob, jakým se podnikání provádí online / offline? Může to ovlivnit světovou ekonomiku POST-COVID? Jinými slovy, bude to jako obvykle?Tendence je předpokládat, že se nic nezmění vzhledem k tomu, že lidská přirozenost má větší zájem se chytit a držet než udělat něco jinak.Bez ohledu na existující prioritu vás vyzývám, abyste se podívali na několik indikátorů, které ONPASSIVE pravděpodobně umístí svět tam, kde můžeme být svědky posunu jiným směrem. Jeden z jejích lídrů Dr. Bill Williams zašel tak daleko, že řekl, že je to jako resetovat hodiny na nulu. Skutečnou možností zůstává, zda optimismus doktora Williamse půjde celý kruh.
Je však důležité si uvědomit, že při tom všem je důležitým faktorem velikost společnosti.ONPASSIVE je již před spuštěním ceněn jako společnost jednorožec. Tento záznam nemá přednost. Spojuje vše, co svět v současné době zná jako produkty a portfolia IT, vyvinuté od základu pomocí AI. Opět žádná přednost! Je to jednotné kontaktní místo pro IT produkty integrované do jednotného přihlášení a ONPASSIVE je první, kdo se o to pokusí. Společnost také začlenila do svého myšlení a struktur určitou lidskost, o čemž svědčí prakticky neomezená platební matice a mnoho dalšího.ONPASSIVE v současné době především povzbuzuje a přijímá zakladatele, kteří jsou v zásadě chudí, obyčejní lidé ze všech koutů světa.S ohledem na to vše existuje rozumný základ k domněnce, že dojde k zásadnímu přeskupení všech sil IT, které již obsadí terén. Jinak řečeno, bude existovat divoký boj o vesmír. A takový boj, vyvolaný vstupem ONPASSIVE, je to, co mnoho lidí očekává jako "otřesy internetu", "
internetové zemětřesení" nebo "internetová revoluce".Ještě důležitější je, že složka lidské tváře společnosti ONPASSIVE, která je patrná v jejím velkorysém plánu odměňování, bude pravděpodobně replikována po celém světě a v různých oblastech. Jiní to možná neudělají nutně ze své vlastní vůle, ale proto, že se zvýší veřejný tlak na velké společnosti (které dosud hromadily bohatství), aby přehodnotili způsob sdílení zisků. Další, aby ostatní následovaly směr ONPASSIVE, je pouze to, aby společnost prokázala úspěch. A troufám si říci, že ten posun bude obrovský, koneckonců, jak říkají, úspěch má mnoho přátel. To je pravděpodobně doba, kdy zbytek světa začne chápat koncept, vizi a dopad ONPASSIVE jako změnu paradigmatu. Generální ředitel Mufareh narážel na možnost "porodit" několik Matek Terezií na několika místech.Myšlenka replikace je velmi důležitá pro rozumné chápání ONPASSIVE jako změny paradigmatu nebo jako dopadu na světovou ekonomiku ve směru, který dosud nebyl zjevný.Jednotlivec nebo společnost, například inspirovaná modelem ONPASSIVE nebo pod tlakem veřejnosti, aby byla humánnější, nebo dokonce jen nutkání být konkurenceschopní, to může udělat podle své velikosti a prostoru. Tímto prostorem může být domácnost, sousedství, vesnice, město, země, podoblast nebo kontinent. Představte si, že v soukromém sektoru je ONPASSIVE model všude replikován plošně. A pomyslete na drastické změny v životech milionů lidí pracujících v maloobchodních řetězcích, v hotelovém průmyslu, v bankovnictví, v automobilovém průmyslu, v leteckých společnostech atd.Znovu si představte příklad ovlivňování vlád firmou ONPASSIVE, aby byly vstřícnější k lidem a otevíraly svým zaměstnancům a dalším chudým lidem dostupné akcie s velkorysými provizemi ve státních společnostech.Kromě jejich platů budou akcie a jejich provize významným způsobem jak učinit jejich životy smysluplnější.

FÉROVÁ HRA

Stejně tak lze předpokládat situaci, kdy pracovník v dolech v Jižní Africe nebo v Zambii, pracovník na plantáži v kamerunském agro-průmyslovém komplexu (CDC) nebo pracovník ostrahy v ropné společnosti v Nigérii, dře celé dny aby generoval část ze zisku svých vlastních akcií. To může být obrovské! To může být z ekonomického hlediska seismický posun!Pan Mufareh opakovaně řekl, že ONPASSIVE je větší, než si myslel, větší, než vidí, a větší, než většina lidí dokáže ocenit. Mým vlastním svědectvím je, že jsem původně zamýšlel napsat odstavec nebo dva v očekávání "ONPASSIVE Efektu", ale skončil jsem u několika odstavců, protože jsem měl nutkání pokračovat v psaní navzdory tomu, co jsem se vlastně rozhodl udělat. Nakonec jsem se přinutil zastavit. Potenciál růstu společnosti ONPASSIVE je skutečně neuvěřitelný.Bude existovat odpor vůči tomuto druhu myšlení, pokud jde o sdílení bohatství? Rozhodně! A hodně z toho! Nic dobrého nikdy nebylo snadné, ani nikdy nebude. Mnoho jednotlivců, společností a vlád je již zvyklých chytat a hromadit bohatství a žít v bohatství, oáze rozšířené chudoby. Když narůstá kritika, dělají trochu "charity", někdy považovanou za elitářskou strategii přežití.Určitě rychle označí plány na sdílení bohatství spravedlivějším způsobem jako komunismus nebo jeho větev. Říkám tomu férová hra. Mufareh a ONPASSIVE zavádějí "férovou hru" a jsem si docela jistý, že to zbytek marginalizovaného světa jako takové uvidí. Stejně tak pan Mufareh apeloval na téměř 500 000 zakladatelů společnosti ONPASSIVE, aby využili část svých provizí k vytvoření dopadů Matky Terezy na jejich komunity, zkrátka na hraní poctivé hry. Nevyhnutelně se ONPASSIVE bude zvětšovat a zvětšovat v obsahu, kvalitě, množství, vizi a především v jeho lidskosti. A přitom s největší pravděpodobností s sebou ponese zbytek světa.

DOPAD

Jednotlivci nebo síly pokoušející se vzdorovat nebo zvrátit ONPASSIVE účinek zjistí, že čelí pověstné Hydře. Odřízli jste jednu z jejích mnoha hlav a další místo ní vyrostla. Pojďme to tedy doprovázet, pojďme dál, protože příležitosti poskytované ONPASSIVE jsou rozmanité a rozsáhlé. Mají si půjčit důraz Charlese Osonga (jednoho z jeho vůdců), "OBROVSKÝ". Po spuštění může počet zakladatelů přesáhnout 500 000, může se dokonce blížit k milionu. Po spuštění se mohou připojit stovky tisíc nových prodejců.Pokud si tyto projekce představujete tak, že se díváte na možné provize, které můžete získat z velkorysé platební struktury ONPASSIVE, uvidíte dopady, které jsou v komunitách přinejmenším transformační.Na základě těchto faktorů mohu (konzervativně) spekulovat, že během prvních deseti let od svého spuštění by společnost ONPASSIVE vytvořila mezi 1,5 a 2 miliony milionářů rozložených po různých státech a zemích světa. Dopad tohoto, zejména jeho poměrně rovnoměrného rozložení, bude prostě mimořádný. Mohlo by to být ve vzdálených vesnicích, ve městech a jejich propadech nebo dokonce v uprchlických komunitách a mohlo by to pomoci zlepšit jejich vzdělání, výživu, zdraví, zemědělství atd.Kromě investic, které podporují pracovní místa, bude docházet k větší finanční nezávislosti, větší důvěře a stále větší kontrole nad jejich politickým životem.Dovoluji si dodat, že ONPASSIVE revoluce slibuje, že bude ve svých výsledcích lepší než vývojové programy v minulém desetiletí, které často skončily zapletením do sítě zkorumpovaných byrokracií nebo špatnou správou vládní neschopnosti. Znamená to také, že v příštím desetiletí budou miliony zakladatelů a prodejců, kteří se ocitnou v penězích kvůli ONPASSIVE, přímo zodpovědní za stovky tisíc nových investorů, nových investic, nových pracovních míst a nových charitativních organizací na světě. 

MORÁLNÍ VYVRCHOLENÍ

Tím, že se držel ONPASIVE stranou od Wall Street a milionářů metropole, signalizuje pan Mufareh jemnou obžalobu status quo, hluboce zakořeněné prohlášení, dokonce i filozofické. Strukturuje společnost a ukazuje nový směr. 

KONEC ZAČÁTKU

Je třeba velmi jednoduše říci, že někdo musel učinit tento morálně odvážný krok a řešit věčný problém nerovnosti v rozdělování bohatství. Zaujímá morální pozici a zbytku světa připomíná, že současný obchodní model, který shromažďuje bohatství do několika rukou, již není udržitelný. Je třeba to vážně přehodnotit. Ve skutečnosti by hrabání peněz mělo skončit.ONPASSIVE nabízí zakladatelské pozice, které jsou na dosah téměř každému, za skromných 97 $. Kromě toho jim společnost také poskytuje dostatek času k vydělání této skromné ​​platby jednou za život z kapsy pro celoživotní měsíční reziduální příjem. Tímto způsobem věří Mufareh, ONPASSIVE a nejlepší poradci, že nikdo, kdo se zaregistruje, nezůstane pozadu.       https://www.thevoicenews.net/.../of-ash-mufareh.../

© 2019 pasivny-prijem1.webnode.sk. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!