Jocial

1.6.2020 BOLO SPUSTENÉ ONLINE PODNIKANIE, V KTOROM JE MOŽNÉ ZAROBIŤ 

40-60 USD/mes.

bez tvorby siete len za 3-5 minút práce týždenne !!!

PRI TVORBE SIETE JE TO NEPOROVNATEĽNE VIAC !!!

Zaregistrujte sa bezplatne hneď a zabezpečte si tak pozíciu. Či v projekte budete pokračovať sa môžete rozhodnúť neskôr.

V prípade registrácie sa registrujte na ľavú stranu (LEFT).

Registrujte sa prosím až po prečítaní si nižšie uvedených informácií ohľadne náplne práce. V prípade otázok ma kontaktujte cez messenger, alebo email. Ďakujem.


Nové stránky www.jocial.com. Dočítate sa tam, čo to vlastne Jocial je, kto je majiteľ, aké má hodnotenie a podobne. Kto nevie anglicky, choďte na stránke úplne dole a tam je možnosť výberu jazyka. Bližšie predstavená stránka je aj v tomto videu. 

Ide o platformu, ktorá spája značky s digitálnymi influencermi / ovplyvňovačmi (u nás známi napríklad ako youtuberi, alebo stránky hercov, spevákov na Facebooku, Instragrame a podobne).
Je to projekt poprednej britskej digitálnej agentúry Jocial Advertise Ltd. S ich online webovou platformou pomáhajú značkám vytvárať kvalitný obsah a zvyšujú dosah cieľovej skupiny tým, že využívajú 100 000 overených digitálnych influencerov / ovplyvňovačov v službách Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram, Tiktok, Youtube a odvetvovo špecifické platformy. Majú tím pozostávajúci zo 75 členov, ktorý má vlastné skúsenosti s tvorbou obsahu vo viacerých jazykoch. 

Čo je lepšie? Mať 520$ - 780 $ ročne bez tvorby tímu, alebo nemať nič?

Ide o spoluprácu s najpokročilejšou influencerskou marketingovou platformou Jocial, ktorá je registrovaná spoločnosť v dvoch krajinách - Veľká Británia a USA a taktiež má kancelárie po celom svete podporované 12-ročnou skupinou bez dlhov. V priebehu niekoľkých rokov sa naša skupina zapojila do vývoja platforiem sociálnych médií, marketingu sociálnych médií, SEO, vývoja platobných brán, vývoja blockchainov atď.

A čo je náplňou práce?

Raz týždenne zdieľať na svojom FB profile dve-tri reklamy svetových značiek (obrázok a text dodá firma). Po ukončení reklamnej kampane dostanete zaplatené. Garantovaný zisk 10-15 USD týždenne. PRE KAŽDÉHO! Je to asi jediný projekt, kde ľudia zarábajú, aj keď si netvoria sieť. 

Aby ste mohli zdieľať kampane, je potrebné si jednorázovo zakúpiť službu (balíček), ktorá Vás prepojí s firmami, budú Vám sprístupnené reklamy na zdieľanie, dostanete svoju virtuálnu kanceláriu s prehľadom o svojom podnikaní, štyri peňaženky, kde sa Vám bude pripisovať zisk, plnú podporu a pomoc... Vybrať si môžete z balíčka za 60 USD jednorázovo na tri mesiace (dve reklamy=10 USD týždenne) alebo balíček na rok za 240 USD (tri reklamy=15 USD týždenne). Po ukončení platnosti sa Vám ďalší balíček zakúpi už zo zisku, ktorý dosahuje každý, takže už nič neplatíte zo svojho vrecka.

Samozrejme, nie je to veľa, ale takto má garanciu zárobku ozaj každý, čo v iných projektoch nemáte a to len za 5 minút práce týždenne.

Firma Jocial má záujem o čo najväčší počet členov v platforme, pretože čím viacej nás bude, tým sme pre svetové značky zaujímavejší. Preto ponúka pre aktívnych členov, ktorí privedú do systému ďalších influencerov aj oveľa lukratívnejší príjem vo forme bonusov. Tie nie sú povinné, záleží od každého, či má o ne záujem, alebo nie. 

DENNÝ BONUS: Ak pozvete ľudí na naše webináre a následne záujemcov zaregistrujete cez svoj registračný odkaz do svojej siete, tak získavate z každého zakúpeného ako aj obnoveného balíčka (tie sa obnovujú každé tri mesiace) kdekoľvek vo svojej sieti 6 USD. A to aj z ľudí, ktorých ste priamo neregistrovali, ale pridali ich do siete už ďalší ľudia pod Vami. Takto sa viete dopracovať pri pár šikovných ľuďoch až k príjmu 60 USD denne.

MESAČNÝ BONUS: je za počet priamo registrovaných (od 3 do 18 členov), tam sa dostávate na rôzne pozície a získavate každý mesiac podiel na celkovom obrate firmy. Už pri troch členoch je to podľa obratu firmy až do výšky 200 USD mesačne.

Ja som v projekte už vyše roka, prakticky od spustenia. Môj balíček za 60 USD mi za rok priniesol 1013 USD a to som začal pozývať ľudí na webináre až po niekoľkých mesiacoch, keďže som si chcel najprv projekt osobne overiť. Takže viem pomôcť a poradiť z vlastnej skúsenosti. Skvelé na tom je, že balíčky sa obnovujú každé tri mesiace zo zisku, počet ľudí v sieti narastá už aj bez Vášho vplyvu, takže Váš zárobok sa každý mesiac zvyšuje a to je pasívny príjem, keď zarábate, aj keď spíte, alebo ste na dovolenke. 

Je to skutočne tak jednoduché podnikanie, v ktorom zarobí každý! A to nie je žiadny rizikový investičný program, ani hyip. V Jocial budú pribúdať aj ďalšie možnosti a zárobky! Firma expanduje a je v jej záujme získavať čo najviac influencerov, pretože čím viacej nás bude, tým sme pre svetové značky zaujímavejší a tým pádom sa obrat firmy bude zvyšovať a teda sa budú zvyšovať aj naše bonusy.

Napriek tomu, že sa jedná o veľmi jednoduchú prácu, viete sa dopracovať od garantovaného príjmu minimálne 10-15 USD týždenne až po bonusový príjem z tímu, ktorý je veľmi zaujímavý. Je to len a len na Vás, akým smerom pôjdete a koľko dáte úsilia do projektu. Držím Vám palce!

Kontaktujte ma cez messenger, alebo email a ja Vám pošlem odkaz na naše webináre, prípadne záznam z našej prezentácie.

Tak ako sa rozhodnete?

Mne sa to za to tých pár minút práce denne oplatí. A Vám?

Bezplatná registrácia: 

Ak pri registrácii sa Vás to bude pýtať, aby ste si vybrali ľavú alebo pravú stranu, vyberte ľavú.

Po registrácii Vás pridám do našej FB skupiny, WhatsApp skupiny, všetko vysvetlím, pomôžem, ukážem. 

Po registrácií Vás budem kontaktovať emailom, alebo správou cez messenger.


Pridajte si ma za priateľa cez odkaz nižšie. Ako vyzerajú zdieľané príspevky, uvidíte na mojom profile.

Odkaz na informácie cez Messenger

© 2019 pasivny-prijem1.webnode.sk. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!